HİZMETLERİMİZ

Proje : 

 

HVAC  (Isıtma, soğutma, havalandırma ve iklimlendirme) GEO POWER SERVİS HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.' nin ana işkolunu oluşturmaktadır. 2006 Nisan tarihinde kurulmasından bu yana 19.000 Konut eşdeğeri bölge ısıtma sistemi, 400.000 m2 sera ısıtma sistemi projeleri hazırlanmıştır. Jeotermal bölge ısıtma sistemlerinde sağladığımız proje yönetimi ile  çok kısa sürelerde gerekli çalışmalar tamamlanarak projeler ihaleye hazır hale getirilmektedir. İzmir Jeotermal AŞ nin Bölge ısıtma sistemi projelerini, Çeşme Jeotermal, Nevşehir Kozaklı, MEGE Sultanhisar Dora-1 ve Dora-2 reenjeksiyon hatlarını, Çanakkale Tuzla Jeotermal A.Ş nin 7 MW ve BM Holding Gümüşköy 13MW  elektrik santrali BOP projelerini bizler hazırladık. Çelikler Jeotermal Pamaukören 1&2 ETKB kabul işlemlerini 2013 yılında tamamladık.  Hali Hazırda Güriş AŞ’ye ait 22,5MW, Çelikler AŞ ye ait Pamukören 3&4&5  (3x22,5MW) , Sultanhisar 1&2 (2x13,8MW),  Karadeniz Enerjiye Ait Umurlu (2x12MW), Saray Holding’e ait Greeneco (2x12MW) Enerjeo AŞ Ye ait (2x12MW) Santral yatırımlarında mekanik mBOP, elektrik eBOP ve inşaat (CBOP) proje hizmetlerimiz ile danışmanlık hizmetlerimiz devam etmektedir.

 

Danışmanlık : 

Enerji yatırımları ile ilgili teknik danışmanlık, tasarım optimizasyonu, ekonomik danışmanlık, fizibilite çalışmaları, çevresel etki değerlendirme, teklif alma yönetimi, imalat süpervizörlüğü danışmanlık hizmetlerimiz arasındadır. GEO POWER SERVİS hizmetleri Kuyu, Jeotermal Isı Merkezi ve Bölge ısıtma sistemleri tasarım ve devreye alma konularında İzmir Jeotermal A.Ş. ile yürüttüğü projelerde ciddi bir knowhow birikimine ulaşmıştır. 2007 yılı içinde Pozitif Enerji ABN AMRO Bank NV’nin yeni şubelerinin süpervizörlüğünü yapmıştır. İzmir Ekonomi universitesi’nin Mekanik tesisatlar danışmanıdır. Bostan Tarım AŞ’nin 700da Sera, 5MW Elektrik Santrali, Termal Otel&SPA ve Gıda Kurutma tesisi projelerinin direktörlüğü yaptık.

 

Ticaret ve uluslar arası ilişkiler :

GEO POWER SERVİS hizmetlerinin neticesinde Tesisat ekipmanlarının; kontrol vanaları, PLC’ler, ısı pompaları, borular  vb üretici ve distribütör firmalar ile uluslar arası ilişkiler geliştirmiştir ve bu alanda tanınan birçok firma ile ortak işler yürütmüştür. 

Taahhüt: 

Günümüze  kadar GEO POWER SERVİS bir çoğu domestik ve endüstriyel uygulamalar olmak üzere ısıtma soğutma sistemleri dizayn etmiş ve taahhüdünü gerçekleştirmiştir.

Hizmet Listemizi aşağıda görebilirsiniz.